Skaitmeniniai Garso Projektoriai

person Posted By: Skaitmeniniai Garso Projektoriai list In: Category 1 On: comment Comment: 0 favorite Hit: 827

Garsas prisitaikantis prie kambario.

„3D Surround“ garso atkūrimas, realizuotas vienu įrenginiu, naudojant skaitmeninio erdvinio projektoriaus technologiją.
3D garso atkūrimas, atitinkantis 7.1.2 kanalus, realizuotas naudojant unikalią „Yamaha“ skaitmeninio garso projektoriaus technologiją, leidžiančią mėgautis filmais ir muzika su jaudinančiu 3D erdviniu garsu.
„MusicCast“ funkcionalumas leidžia mėgautis įvairiu garso turiniu visuose namuose, naudojant išskirtinę programą.
Norint sukurti 7.1.2 kanalų garso pluoštus (priekis kairysis/dešinysis, centras, erdvinis kairysis/dešinysis, aukštis kairysis/dešinysis, viršus centras/kairysis/dešinysis), kiekvienas garsiakalbis valdomas atskiru uždelsimo laiku ir valdomas su savo nepriklausoma stiprintuvo grandine. Šios sijos yra projektuojamos ant sienų ir lubų, kad būtų tiksliai atspindėtos klausymo padėtyje. Tai sukuria tą patį garsą kaip ir tikri sieniniai ir lubiniai garsiakalbiai - ne virtualus garsas, o tikras 3D erdvinio garso atkūrimas. Be to naudoja „Surround“ kanalo garso spindulį „Surround Back“, o „Surround“ kanalas yra fantomas sujungtas, kad butu palaikomas iki 7.1.2 kanalo „Dolby Atmos“ ar „DTS: X“ atkūrimo ekvivalentas.
Tiesiog šis vienas prietaisas suteikia jums garsą, nusileidžiantį nuo lubų, pvz., Lietaus garsą iš dangaus ar kosminį laivą, skrendantį virš galvos. Pasinerkite į viską įtraukiantį, stulbinantį mėgstamų filmų, koncertinių vaizdo įrašų ir žaidimų vaizdą - tarsi būtumėte tikrai ten!
Jus panardins į jaudinantį 3D erdvinį garsa iš vienos garso juostos.

Comments

Leave your comment

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis